Клініка Д. Прокопової, сімейна медицина, косметологія Кам'янець-Подільський

Колектив клініки

Прокопова Діана Іванівна

Прокопова Діана Іванівна, сімейний лікар
Прокопова Діана Іванівна, сімейний лікар

Діана Іванівна працює лікарем загальної практики сімейної медицини, терапевтом денного стаціонару та функціональної діагностики. Освіту здобувала у Буковинському державному медичному університеті.  Навчання тривало з 2000 по 2006 рр.

За понад 14 років медичного стажу в професії орієнтується на новітні методики лікування, постійно підвищує кваліфікацію, відвідуючи курси та семінари.

Палагнюк Лілія Володимирівна

Палагнюк Лілія Володимирівна, косметолог
Палагнюк Лілія Володимирівна, косметолог

Лілія Володимирівна закінчила Івано-Франківський національний медичний університет, факультет лікувальна справа у 2013 році. У 2016 році інтернатуру за спеціальність лікар-дерматовенеролог. У 2016 році закінчила навчальні курси із напрямку косметологія.

У "Клініці Діани Прокопової" працює лікарем косметологом. Лілія Володимирівна постійно розвивається відвідує курси, семінари, практичне навчання, щоб розширити сферу послуг та бути кращою для своїх клієнтів.

Сотніцька Ірина Миколаївна

Сотніцька Ірина Миколаївна, сімейний лікар, косметолог
Сотніцька Ірина Миколаївна, сімейний лікар, косметолог

Ірина Миколаївна закінчила Івано-Франківський національний медичний університет, факультет лікувальна справа, спеціальність - сімейна медицина. Закінчила навчання у 2017 році.

Ірина Миколаївні молодий спеціаліст, який прагне постійно розвиватись та здобувати нові знання, тому постійно відвідує курси та семінари. Пройшла навчання з курсу "Базова косметологія" у навчальному центрі компанії "Exellent life".

У "Клініці Діани Прокопової" працює сімейним лікарем, косметологом.

Семенюк Олена Іванівна

Семенюк Олена Іванівна, медична сестра
Семенюк Олена Іванівна, медична сестра

Олена Іванівна закінчила Кам'янець-Подільське медичне училище за спеціальністю "Лікувальна справа" і здобула кваліфікацію фельдшер у 2005 році.

У листопаді 2019 року пройшла курси підвищення кваліфікації, спеціалізація "Сімейна медицина" та отримала другу кваліфікаційну категорію. Загальний медичний стаж - понад 14 років.

У "Клініці Діани Прокопової" працює сімейною медичною сестрою.

Довгань Наталія Іванівна

Довгань Наталія Іванівна, адміністратор
Довгань Наталія Іванівна, адміністратор

Наталія Іванівна у "Клініці Д. Прокопової" працює адміністратором. 

Наше відео
Ще відео