Клініка Д. Прокопової, сімейна медицина, косметологія Кам'янець-Подільський

Апаратне забезпечення

Клініка Діани Прокопової забезпечила косметологічний відділ новітнім чеським обладнанням, яке допоможе кожному бути здоровим та красивим. Для того, щоб наші клієнти розуміли з обладнанням якого рівня, працюють компетологи клініки пропонуємо детальніше познайомитись із кожним апаратом.

Body Shaping System

Апаратне забезпечення, фото-1

Апарат для вакуумно-роликового масажу "VS-shape" - поєднує у собі п'ять різних методів для ефективного лікування целюліту.

П'ять технологій сприяють метаболізму і проникненню кисню в тканини, дозволяють відновити нормальне розташування сполучної тканини і одночасно проводять масаж. Спеціальний ручний наконечник розроблений фахівцями. Незалежно від того в якому місці ви проводите ці процедури - це однаково легко. Вся система схуднення має позитивний клінічний ефект у зменшенні жирових клітин при целюліті і підтримки тіла в тонусі після ліпосакції.

Програма з використанням "VS-shape" - методика, яка руйнує жирові відкладення на тілі. Дозволяє корегувати фігуру, прибирати надлишки жирової тканини в проблемних зонах без операцій. Показом для корекції фігури є зайва вага, целюліт, локальні жирові відкладення. Також цей апарат використовують при реабілітації після пологів.

Multifunction beauty machine E-4

Апаратне забезпечення, фото-2

Багатофункціональний апарат краси E-4 - це ідеальне поєднання чотирьох естетичних функцій:

  • ультразвукова терапія;
  • ультразвуковий скрабер;
  • алмазна мікродермабразія;
  • тепло-холод терапія.

High Frequency Beauty Machine T-10

Апаратне забезпечення, фото-3

Високочастотна терапія - це унікальне лікування, яке можна застосовувати індивідуально або поєднувати з іншими естетичними методами лікування.

Застосування пристрою "d'Arsonval" покращує кровообіг, активізує біохімічні обмінні процеси поверхневої шкіри та під нею, покращує гістотрофне живлення, насичення киснем та знижує рівень чутливості больових рецепторів до зовнішніх подразників.

Наше відео
Ще відео