У "Клініці Д. Прокопової" починаємо допомагати матусям насолоджуватись процесом грудного вигодовування.

Вітаємо Юлію Литвинюк, сімейного лікаря, нашої клініки зі здобуттям нового звання лікаря-лактолога, консультанта з грудного вигодовування!

Консультант з ГВ. Хто він такий? Навіщо? Кому?

Ми живемо у світі інформаційних технологій, кожен із нас, хоч раз, краєм вуха, чув про грудне вигодовування і, коли є охота, може знайти безліч інформації про цю тему на Інтернет-ресурсах. Але, що з того є науково обґрунтованим, доцільним, актуальним?

Ви плануєте вагітність/вагітні/стали мамою/годуєте грудьми маля? Усі хочуть допомогти. Найбільше мами та бабусі, вони ж вас виростили, їм можна довіряти… Але у вас є  сумніви щодо правильності прикладання малюка до грудей, заборони на червоні продукти? Вівсянка з печеними яблуками вже не такі смачні... хотілося б у такій ситуації вислухати альтернативну думку? І тут у гру вступає консультант з грудного вигодовування. Це людина, яка спеціалізується на консультуванні жінок/сімей з питань, пов’язаних із вигодовуванням маляти грудним молоком, а саме:

  • підготовка до ГВ;
  • харчування мами, що годує;
  • роз’яснення, що відбувається з організмом жінки, особливо з грудьми при вагітності та годуванні дитини;
  • організація грудного вигодовування (пози для годування, режим, кратність годувань, нічні годування);
  • розв'язання проблем пов’язаних із годуванням: набряклі груди, болісні відчуття при годуванні, тріщини пипки, лактостази, мастити, неспокій немовля біля грудей, недостатня кількість молока, надмірне його вироблення, годування двійнят, навчання правильного докорму дитини зцідженим молоком, сумішшю, побудова індивідуального графіка фізичного розвитку малюка, надання чітких рекомендацій створених саме для вашого немовляти;
  • допомога в організації та налагодженні приємного, комфортного для мами та дитини процесу годування і т.п.

Замість того, щоб витрачати час на пошук, не завжди правдивої інформації, поставте усі питання людині, яка у сфері грудного вигодовування є спеціалістом. Обіцяємо вам сподобається.

Сертифіката лікаря-лактолога "Клініки Д. Прокопової"Сертифіката лікаря-лактолога "Клініки Д. Прокопової"