Троє лікарів із Кам’янця-Подільського потрапили у "TOP-100 Ukrainian doctors" за версією глянцевого журналу "TOP.UA".

25 вересня у банкетному залі одного із найдорожчих 5-ти зіркових готелів України "FAIRMONT Grand Hotel Kyiv" відбулось представлення третього випуску журналу "TOP.UA" та нагородження ТОП 100 лікарів України.

Упродовж трьох тижнів експерти ретельно відбирали учасників ТОП 100 за такими критеріями: відгуки пацієнтів, внесок у розвиток медицини в Україні, державні та інші нагороди, досвід роботи, професіоналізм, довіру і лояльність клієнтів. Нагороду отримали 100 найкращих лікарів різних спеціальностей з усіх регіонів України, з поміж них і представники медичної галузі Кам’янця-Подільського: Діана Прокопова, Андрій Іваніцький та Роман Нісходовський.

Діана Прокопова, лікар загальної практики - сімейної медицини, терапевт. У Кам’янці-Подільському має власну клініку "Клінка Д. Прокопової", починала трудову діяльність у Кам'янець-Подільській центральній районній лікарні сімейним лікарем та лікарем з функціональної діагностики. Приватна клініка пані Діани отримала відзнаку "Найякісніші послуги і товари 2020" в категорії "Медичні центри" від відомої всеукраїнської компанії "Знак Якості".