З самого дитинства мріяла бути лікарем, оскільки відчувала, що це моє покликання. Працюючи по спеціальності, та набуваючи більше досвіду, дуже хотілося реалізувати та використовувати у своїй роботі сучасніші методи діагностики, доказові схеми лікування, постійно вдосконалюватись, навчатись та прагнути до чогось нового.

Також, як і кожну жінку, мене завжди приваблювала косметологія. Тому я вирішила поєднати даних два напрямки між собою. У косметологічному відділенні, так як і в лікувальному усі працівники мають медичну освіту.

Нашим клієнтам надаються сучасні та комфортні умови обслуговування, адже в одному місці ми можемо забезпечити: огляд та лікування дітей та дорослих пацієнтів, виписування пільгових рецептів, лабораторну діагностику, УЗД обстеження, медичні маніпуляції та проводити вакцинування, що на даний час актуально.

А ще, ми маємо можливість надавати чималий вибір косметологічних послуг у сфері лазерної, естетичної, лікувальної косметології, подології та приділяється чимала увага корекції фігури.

Кінезіотерапія та масаж також не залишаються поза увагою.