Сьогодні, 25 листопада, відбулося навчання BLS на базі клініки Д. Прокопової про невідкладну допомогу дорослим, на рівні Європейської ради реанімації.

Море вражень, позитиву, та нові знання у невідкладних станах для врятування людського життя на європейському рівні. Щиро дякую лідеру нашої клініки Діані Прокоповій та групі за командну працю.

По закінчення курсу відбулося вручення сертифікату європейського рівня. Це великий плюс тим, хто збирається для роботи в Європі. Тому рекомендую пройти сертифіковані курси European Resuscitation Council в Україні.

Діана Прокопова зазначила:

Сьогодні, на базі нашої клініки, відбулось навчання по наданню невідкладної допомоги дорослим та дітям, яке проводили тренери від Європейської Ради реанімації. Це "золотий стандарт" надання допомоги, який використовується у всьому світі. Особлива подяка пані Ларисі та її команді, які погодилися провести навчання у Кам‘янці-Подільському! Також я вітаю та пишаюся своїми дівчатами, які успішно склали іспити і отримали сертифікат європейського значення. Приємним було і те, що не тільки медичні працівники виявили бажання удосконалитися, а також і викладачі - психологи, які працюють з дітками, дівчина-фотограф, яка фотографує новонароджених діток. Ви-молодці! Дякую усім!