Найбільш частим фактором, що призводить появі висипання на шкірі, являється гормональна перебудова організму в пубертантному періоді у підлітковому віці, як у дівчат, так і в хлопців. Але страждає не тільки обличчя: малопривабливі вугрі можуть бути локалізовані на грудях або спині, або можлива локалізація на трьох зонах.

Плазма крові піцієнта, багата тромбоцитами, за допомогою ін'єкції вводять в проблемні ділянки. Підшкірні ін'єкції плазми стимулюють запуск природнього процесу поділу клітин.

Тромбоцити, як фактори росту провокують власний синтез нових волокон еластину і колагену, завдяки чому природній тургор і еластичність шкіри проходять в норму.

Підвищується швидкість внутрішньо клітинних обмінних реакцій, проходить запальний процес, покращується місцевий імунітет.

Візуально вже після першого курсу відчувається відновлення шкіри, покращується її колір. Після першої процедури можливо тимчасове посилення висипання за рахунок виходу на поверхню вмісту вугрів. Вже після другої процедури шкіра очищується, зменшується кількість вугрових елементів, довга ремісія.

P.S лікар косметолог Лілія Палагнюк.