У відділення косметології приходять найрізноманітніші люди, і далеко не всі з них здорові. Тільки одних нігтьових хвороб фахівці нараховують сотні різновидів. І далеко не всіх їх видно "на око". Той же СНІД, гепатит роздивитися неможливо...

Тому стерилізації інструментарію повинна приділятись неабияка увага. Стерилізація інструментів сухим жаром (повітрям, нагрітим до високої температури) найефективніший спосіб позбутися бактерій, вірусів та інших відходів, які залишилися на інструментах після процедури. Однак, до початку стерилізації в сухожаровій шафі, інструменти проходять декілька етапів.

Спочатку промивають під теплою проточною водою щіткою з мильним розчином. Далі замовчують на певний час у сертифікованих високоефективних дезінфікуючих засобах, розведених до відповідної концентрації виключно дистильованою водою. Після чого інструменти поміщаються в ультразвукову камеру. Завдяки вібрації, яку видає ультразвук, досягається високоефективне очищення у важкодоступних місцях. Після камери просушуємо. І тільки після цього інструменти пакуємо у крафт - пакети, клеємо лакмусові стрічки для контролю стерилізації і поміщаємо у сухожарову шафу. Після завершення циклу лакмусову смужку, яка змінила забарвлення (що свідчить про 100% стерилізацію) клеємо у відповідний журнал контролю.

Безпека наших клієнтів понад усе!